Wersja polska Wersja polska News Technologia LED O firmie Nasze produkty Usługi Galeria Kontakt

Our products


Dostarczamy nowoczesne technologie i gotowe rozwiązania dla Twojego domu i firmy, nie zapominamy przy tym o środowisku naturalnym. Udostępniamy innowacyjne rozwiązania i czynimy Twoje życie wygodniejszym. Pracujemy z pasją i szacunkiem dla natury i człowieka.

Nieustannie udoskonalamy nasze produkty

Komponenty naszych produktów podlegają ciągłej kontroli jakości oraz bardzo dokładnej selekcji co pozwala uzyskać najlepsze, powtarzalne parametry świetlne, wysoką bezawaryjność oraz niski spadek luminancji dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość przy zachowaniu przystępnych cen.
Wdrażając nowy produkt dokładamy wszelkich starań by spełniał najwyższe normy jakościowe rynku europejskiego. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE, a wybrane grupy produktów są zgodne z dyrektywą RoHS ("Restriction on Hazardous Substances") czyniąc je nie tylko energooszczędnymi ale również ekologicznym.
 
Nasi specjaliści otwarci są na wszelkie sugestie dotyczące produktów dzięki czemu możemy zapewnić oprócz produktów standardowych dostępnych z magazynu rozwiązania nietypowe dostosowane do nietypowych zastosowań.


Dbamy o środowisko naturalne

16)Nasze produkty dzięki zaawansowanej technologii LED przyczyniają się do zmniejszonego zapotrzebowania na energię zarówno domów, biur, hal przemysłowych i innych instytucji. Zastosowane w naszych produktach diody LED różnego typu sprawiają, że nasze produkty pobierają średnio od 7 do 10x mniej energii elektrycznej od tradycyjnych odpowiedników, przy jednoczesnym zachowaniu ilości emitowanego światła i radykalnemu zmniejszeniu temperatury pracy źródła światła. Przekłada się to nie tylko na zmniejszenie wydatków na energię elektryczną, ale również na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery produkowanego przez elektrownie.

Minimalizujemy wydatki na energię elektryczną

18)Zastosowana w naszych produktach technologia LED wysokiej jakości i bardzo dużej wydajności pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej nawet do 10 razy! Za przykład może posłużyć żarówka LED o mocy 10W i wydajności świetlnej sięgającej 900 lm. Tradycyjny odpowiednik żarówki typu LED (żarówka żarowa 75W o wydajności 900 lm) pobiera 7,5x więcej energii, której około 90% przetwarzane jest nie na światło, tylko na ciepło - stąd wysoka temperatura pracy tradycyjnej żarówki. Technologia LED pozwala na zminimalizowanie strat energii, co za tym idzie większość energii dostarczanej żarówce LED przetwarzana jest nie na ciepło a na światło.

Żarówka LED marki Eco-Energy w porównaniu do tradycyjnej żarówki zużywa 7,5x mniej energii elektrycznej, jej żywotność jest ponad 4x dłuższa przy jednoczesnym zachowaniu takiej samej ilości światła emitowanego przez żarówkę!

Galeria zdjęć

Buy our products directly from the online store

go to shop
our location

ul. Zygmunta Augusta 16
76-200 Słupsk
Mobile: +48 606 977 606
office@energy-eco.pl

more info
Nasi partnerzy
servbud servcomp Wynajmij limuzynę
© Copyright by www.energy-eco.pl 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja
WIZJOSTUDIO - Projektowanie stron internetowych