Switch to english Switch to english Aktualności Technologia LED O firmie Nasze produkty Usługi Galeria Kontakt

Dbamy o środowisko - Firma Przyjazna Naturze !!!


Informujemy, że firma Hossa spełnia wymogi prawne zawarte w Ustawie o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29 lipca 2005 r. Jesteśmy uczestnikiem programu ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstw „Firma Przyjazna Naturze”. Celem programu jest propagowanie idei zrównoważonego rozwoju, czyli zarządzanie przedsiębiorstwem w sposób nie zagrażający środowisku naturalnemu. 
AuraekoPosiadamy nr rej. GIOŚ E0017996 http://rzseie.gios.gov.pl
 
Wszystkie odbiory zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wprowadzane na rynek krajowy przez firmę Hossa realizowane są przez zakłady przetwarzania, które zawarły umowę z AURAEKO OOSEE S.A. W celu odbioru odpadów prosimy skontaktować się wcześniej z przedstawicielem naszej firmy przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. 

Ceny oferowanych produktów w Sklepie sklep.energy-eco.pl zawierają koszty gospodarowania odpadami (KGO) w rozumieniu art. 25 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29.07.2005 Dz .U. z 2005r., nr 180, poz. 1495
Zgodnie z ustawą każdy użytkownik sprzętu elektrycznego i elektronicznego, przeznaczonego dla gospodarstw domowych zobowiązany jest do oddawania zużytego sprzętu punktom zbierającym taki sprzęt. Zabronione jest umieszczanie zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami, gdyż zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny jest odpadem niebezpiecznym dla środowiska, a w konsekwencji dla zdrowia.

Zapraszamy do zakupu naszych produktów bezpośrednio ze sklepu internetowego

przejdź do sklepu
nasza siedziba

ul. Zygmunta Augusta 16
76-200 Słupsk
Mobile: +48 606 977 606
office@energy-eco.pl

pełne dane
Nasi partnerzy
servbud servcomp Wynajmij limuzynę
© Copyright by www.energy-eco.pl 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja
WIZJOSTUDIO - Projektowanie stron internetowych